Posts

Posts uit januari, 2020 weergeven

De riten van het water- Eva Garcia Sáenz de Urturi

Afbeelding
Recensie Titel: De riten van het water Auteur: Eva Garcia Saenz de Urturi Uitgeverij: A.W. Bruna Genre: Thrillers/ Spanning Uitgave: November 2019 De riten van het water is super spannend en meeslepend, en blaast je opnieuw van je stoel! Beste lezers, Kennismaken met deze auteur haar eerste boek was een waar cadeautje. Die pakkende schrijfstijl neemt je mee naar Spanje toe. Naar het stadje Vitoria . Met zijn mooie kerken en oude gebouwen. Het komt niet vaak voor dat ik plaatsen die genoemd worden op ga zoeken op internet. Maar bij dit boek toch wel. Zo zocht ik het plaatje op de cover, met de mooie gevels. En het plein van de cover van deel 1. Zo mooi. Het geeft de sfeer zoals hij is. Dit boek kan alleen maar mooier zijn, dan deel 1. Of niet :) Kijk je mee? Ik weet nog precies hoe gelukkig ik me voelde. De spontane glimlach die november liet stralen. ..zwanger? Van mij. Ik maakte een berekening. veertien weken. De kritieke eerste drie maanden waren al

Nieuw: Rachel Caine- Wolfhunter River

Afbeelding
Binnenkort Auteur: Rachel Caine Titel: Wolfhunter River Uitgeverij: Karakter Genre: Thriller/ Spanning Uitgave: Januari 2020   Beste lezers, Jah, daar is hij dan, deel 3 van de super spannende serie, van Rachel Caine. Hij ziet er weer prachtig uit, dus daar kan het niet aan liggen. Nu het verhaal nog.  Er is ook sprake van een deel 4, oef. Eigenlijk. En ik niet een echte serie-lezer, maar bij zulke spanning...moet je wel.  De inhoud: In een poging haar naam te zuiveren en haar familie te beschermen, treedt Gwen op in een talkshow op de televisie. Het blijkt een gruwelijke misrekening. Ze ontvangt een vreemd telefoontje van een vrouw uit Wolfhunter River die zich bedreigd voelt en om haar hulp vraagt. Tegen de tijd dat Gwen in de kleine, geïsoleerde plattelandsgemeenschap aankomt, is de vrouw dood. Haar dochter wordt van de moord verdacht. Gwen besluit op onderzoek uit te gaan, maar wat zij ontdekt is voor niemand te bevatten. Binnenkort volgt de recensie!

December Readings 2019:

Afbeelding
December Readings: Hot Chocolate & a nice Christmas tree Beste lezers, De maand december ging eigenlijks snel voorbij. De feestdagen slokte de maand zomaar op. Was er dan nog tijd voor een boek? Jawel, dat zeker wel. Kijk je mee? Martine Bijl- Rinkeldekink- ebook ⭐⭐⭐ Martine Bijl kreeg in september 2015 een hersenbloeding. Vanaf dat moment was haar leven niet meer hetzelfde. In dit boek vertelt zij over het gebeuren, het herstel, over ET die in haar brein is gekropen. Afijn, indrukwekkend!  Eva Nagelkerke- Stille wateren ⭐⭐⭐⭐⭐ Stille wateren draait om Sophie. Tien jaar geleden gebeurde er iets vreselijks. Een groot drama. Nu woont Sophie weer bij haar ouders, onder een streng regime. Dat is beter voor haar herstel. Maar al die regeltjes thuis, is voor Sophie best beklemmend. Daar komt verandering in als ze Jacobien ontmoet.  Stille wateren is een zeer goed uitgewerkte psychologische thriller. Personages zijn mooi uitgewerkt en de spanning gaat di

Binnenkort: Labyrint- Esther Verhoef

Afbeelding
Verwacht op 2 februari 2019 Titel: Labyrint Auteur: Esther Verhoef Uitgeverij: Ambo Anthos , Beste lezers Niet verwacht en toch gekregen: Labyrint vloog vandaag door de brievenbus. Het is een heerlijke verhalenbundel geschreven door Esther Verhoef. Dus, de nieuwsgierigheid stijgt...ja, ik ben erg benieuwd.  De inhoud I n Labyrint komt alles van Nederlands succesvolste schrijfster Esther Verhoef samen. In dertien spannende, verrassende en meeslepende verhalen laat zij de lezer alle hoeken van het thrillergenre zien. Verhoef betreedt nieuwe paden met het mysterieuze ‘Labyrint’, waarin hoofdpersoon Hanna in een obscure onderwereld terechtkomt. ‘Vuile handen’ zoomt in op een eenzame tuinierster met een sinister geheim, en in de ‘Dodemansrit’ van failliet verklaarde ondernemer Aad blijft de spanning tot op het allerlaatst om te snijden. Esther Verhoef weet in Labyrint op meesterlijke wijze de lezer met weinig woorden te raken: spanning van het hoogste  Niveau.

Mia Sheridan- De wensmuur

Afbeelding
Recensie Titel: De wensmuur Auteur: Mia Sheridan Uitgeverij: Zomer en Keuning Genre: Roman / Feelgood Uitgave: 2019 Allereerst bedankt Uitgeverij Zomer & Keuning voor dit mooie boek. Beste lezers, Sommige boeken zijn net sprookjes. Wel wat zoetig, maar soms mag dat gewoon. Dit verhaal heeft iets weg van het sprookje Belle & het Beest. Zoiets van .. ik wil je graag, maar het mag echt niet , of wel? Kijk je mee?  De auteur Mia Sheridan (geboren in 1970, Verenigde Staten) is een Amerikaanse auteur van romans en erotische verhalen. Zij is bekend van haar boeken 'De wensmuur' , 'Alleen maar jij' en 'Stilte'. Haar boeken verschijnen in het Nederlands bij uitgeverij Zomer & Keuning.  Haar passie is het weven van ware liefdesverhalen over mensen die voorbestemd zijn om samen te zijn. Mia woont in Cincinnati, Ohio met haar man. Ze hebben vier kinderen hier op aarde en een in de hemel. Als een soort therapie

Barbara Sevenstern- Familiegeluk

Afbeelding
Recensie Titel: Familiegeluk Auteur: Barbara Sevenstern Uitgeverij: De Crime Compagnie Genre: Spanning Uitgave: December 2019 Allereerst bedankt uitgeverij & Vrouwenthrillers.nl voor dit mooie boek!  Beste lezers, Een leesclub bij Vrouwenthrillers.nl is altijd heel bijzonder en gezellig. Dus ja, zo trots als een schaap, was ik  toen ik weer mee mocht doen. Voor het nieuwe boekenkindje van Barbara Sevenstern.  De auteur Barbara Sevenstern ( 1969) is schrijver, communicatiespecialist en blogger. Familiegeluk (2019) is haar debuut.  Lees meer op Barbaraschrijft.nl Het verhaal over familiebanden en duistere geheimen Lisette woont met haar jeugdliefde Mark in Den Haag. Ze leiden een fijn en rustig leventje. De moeder van Lisette is ernstig ziek en haar einde nadert. Ze draagt al jaren een groot geheim met zich mee. Ze heeft 1 verzoek: een oud adresboekje. Of Lisette dat nog even wil ophalen uit haar woning. Het is even zoeken, maar Lisette brengt h

Dries Gilliaert- Het kind van de Storm

Afbeelding
Recensie Titel: Kind van de storm Auteur: Dries Gilliaert Uitgeverij: Ambilicious Genre: Roman Uitgave: November 2019 Allereerst bedankt, auteur Dries Gilliaert , voor toezenden van dit boek.  Beste lezers, Hier een boek met een bijzondere cover. Is het een kinderboek? Of zit er veel meer in verscholen..het is een klein boekje, met een groot hart. Kijk je mee?   De auteur Dries is woonachtig in het Vlaamse Oudenburg. Het schrijversbloed stroomt reeds lange tijd door zijn aderen. Hij bewandelt graag de weg die wat afwijkt van de echte wereld. Een door hem gecreërde wereld waarin hij in andere gedaantes kan kruipen, waar het toegestaan is dit te mogen doen. In zowel het schrijven als het acteren bewandelt Dries de onbekende paden. Verhalenderwijs probeert Dries steevast (zijn) autisme te verwerken in zijn schrijfsels. Het wonderbaarlijke boek  In de winter van haar leven vertelt de 80-jarige mevrouw Verspecht een wonderlijk, onwaars

Nicola Rayner- Uit het oog

Afbeelding
Recensie Titel: Uit het oog Vertaling van: The girl before you Auteur: Nicola Rayner Uitgeverij: Cargo Genre: Thrillers/ Spanning Uitgave: Oktober 2019 Beste lezers, Over smaak valt zeker niet te twisten, waar jij van houd vind ik mogelijk niet mijn smaak. Dat maakt lezen zo leuk vind ik. Een auteur schiet zijn nieuwe boekenkind de lucht in en dan maar afwachten op de reactie van de lezers. Bij dit boek staat "voor de liefhebbers van meisje in de trein". Oef, dan weet je het al, je bent er helemaal voor of geheel tegen. Gezien ik helemaal blanco altijd een boek in ga, heb ik genoten van deze! De auteur Nicola Rayner is geboren in Zuid-Wales en woont nu in Londen, waar ze werkt als freelance journaliste. Uit het oog is haar debuutthriller. H et werd tweede in de Cheltenham First Novel Competition van 2018.     Het verhaal Een verslavende en intelligente psychologische thriller voor fans van Shari Lapena en Ruth Ware. Alice Bell weet dat

Els Hovenga- Vechten of Vluchten

Afbeelding
Recensie Titel: Vechten of Vluchten Auteur: Els Hovenga Uitgeverij: Nobelman Genre: Chicklit/ Roman Uitgave: Juli 2019 Beste lezers, Dit boek moet het echt hebben van zijn cover. Het geeft de indruk dat het om jonge meiden gaat die mogelijk van shoppen houden en uitgaan. Kwam deze voorspelling uit? Niet echt. Helaas heb ik het boek even terzijde gelegd, niet om het niet uit te lezen. Maar meer om de inhoud. Kijk je mee? De auteur Els Hovinga- van Son (Groningen, 1982) groeide op in Drenthe, met Brabantse roots. Na haar studie orthopedagogiek aan de Rijksuniversiteit Groningen werkte zij een aantal jaren in het onderwijs. Na de komst van haar beide zonen richtte zij zich vol overtuiging op het gezin.  Vechten of vluchten is haar debuutroman (2019). De inhoud op de backflap Renate is gelukkig met haar vriend en geniet met hem van het leven in Groningen.  Als haar beste vriendin Fleur een vreselijke misstap begaat, helpt Renate haar uit de brand. Ze ne

Marieke Jongejan ea. -Dood door onschuld

Afbeelding
Recensie Titel: Dood door onschuld Auteur: Marieke Jongejan en anderen Uitgeverij: Letterrijn Genre: Thriller/ verhalenbundel Uitgave: November 2019 Allereerst bedankt Uitgeverij Letterrijn , voor dit mooie boek. Beste lezers, Verhalenbundels lees ik niet vaak. Maar dat is na dit boek wel veranderd. Wauw, wat een mooie bundel boordevol spanning, schuld en onschuld. Kijk mee! De auteurs Dood door onschuld bevat 25 verhalen van Vlaamse en Nederlandse schrijvers, met: Marieke Jongejan, Hedwig Oppenheim-Kuis, Jered Vroon, Tessa van der Kind, Karel Bedert, Ronald van Assen, Elisabeth Weers, Lianne Molenbroek, Franziska Weissenbacher, Yvonne Feenstra, Alain De Lannoy, Miriam Lucia, Karin Bisschops, Bruno Lowagie, Filip Van Den Steen, Marceline de Waard, Henk Grotendorst, Fleur Benz, Mike Jansen, Iane Myre, Sylvia de Wit en de LetterRijn-auteurs: Margareth Hillebrandt, Karin Hazendonk, Melissa Skaye en Tamara Onos. De inhoud en achtergrond van de verhalenb